Úvod / Články / Britney Spears - Fantasy
Tlačiť

Britney Spears - Fantasy

Fantasy je v poradí druhá vôňa od Britney Spears pod značkou Elizabeth Arden. A darí sa jej podobne ako jej predchodkyni Curious, ktorá vraj za prvé tri mesiace zarobila viac ako 30 miliónov dolárov. Fantáziu priviedol na svet Jim Krivda a jej zložky obsahujú červené liči, dule, kiwi, jazmín, bielu orchideu, pižmové drievko a koreň Irisu.

Britney Spears - Fantasy

Časopis Women´s Wear Daily sa o parféme vyjadril nasledovne: Vôňa Curious bola viac o trúfalosti, rebélii a mladosti. Fantázia je naopak romantická a sexy. Teraz, keď je Britney vydatá a začína vlastnú rodinu, dozrel čas na vôňu nepolapiteľnej zvodnosti. 
Fantasy sa predstaví silnou ovocnou arómou, ktorá na moment pripomína vôňu domácich ovocných koláčikov s vanilkovo-čokoládovou polevou. Táto vôňa však pomaly ustáva a dáva priestor ostatným zložkám v parféme, ako je vôňa pižmového drievka či jemné kvetné vône jazmínu a irisu.
Tento parfém sa často prirovnáva k Aquolina Pink Sugar. Vôňa Fantasy však pôsobí viac komplexne a sofistikovane a rozhodne má viac hĺbky ako jej predchodkyňa Curious. Fantasy je Eau de Parfum a predáva s v 50 a 100 ml flakónoch.

Vybrané články

Yves Saint Laurent - Nu

Yves Saint Laurent - Nu

Parfém Nu vytvoril pre Yves Saint Laurent parfumér Tom Ford v roku 2001. Medzi jeho zložkami sú bergamot, biela orchidea,…

Yves Saint Laurent - Y

Yves Saint Laurent - Y

Y po prvý krát uviedol na trh Jean Amic v roku 1964. Y je prvé písmeno v názve Yves Saint Laurent a taktiež francúzske…

Yves Saint Laurent - Yvresse

Yves Saint Laurent - Yvresse

Tento parfém v roku 1993 vytvorila Sophia Grojsman a pôvodne bol na trh uvedený pod menom „Champagne“ – „Šampanské“.…

Salvatore Ferragamo – Incanto Shine

Salvatore Ferragamo – Incanto Shine

Parfém Incanto Shine bol na trh uvedený v marci roku 2007. Vyšiel z dielne Karen Dubreuil a obsahuje zložky ananásu,…