Úvod / Články / Bvlgari - Aqva Pour Homme
Tlačiť

Bvlgari - Aqva Pour Homme

Vôňa Aqva Pour Homme bola na trh uvedená v roku 2005. Vytvoril ju parfumér Jacques Cavallier. Je klasifikovaná ako aromatická ozónová vôňa. Jej tvorca sa pri jej výrobe nechal inšpirovať morom, jeho mysterióznou hĺbkou, prirodzenou čerstvosťou a vitalitou.

Bvlgari - Aqva Pour Homme

Aqva Pour Homme obsahuje zložky mandarínky, Posidonia oceanica(druh morskej rastliny), Santolina rosmarinifolia (druh astrovitej kvitnúcej rastliny rastúcej v stredomorských oblastiach), Citrus Aurantium (vonný olej získaný z listov a stoniek citrusových plodov), mineralizovaný jantár a šalviu.
Aqva Pour Homme sa predstaví silnou vôňou mandaríniek. Tá po pár minútach ustúpi a dá priestor bylinným zložkám zastúpeným v parféme. Posidonia je výrazným sprostredkovateľom morského elementu tejto vône. Tón tejto morskej rastliny sa snúbi so sladkou vôňou kvetu santoliny. Možno je to práve tá sladkosť v kombinácii s morskou vôňou čo vyvoláva pocit tepla, leta a posedenia na pláži. Ak ste milovníci stredomorských letných dovoleniek, tak vôňa Aqva Pour Homme je stvorená práve pre vás.

Vybrané články

Yves Saint Laurent - Nu

Yves Saint Laurent - Nu

Parfém Nu vytvoril pre Yves Saint Laurent parfumér Tom Ford v roku 2001. Medzi jeho zložkami sú bergamot, biela orchidea,…

Yves Saint Laurent - Y

Yves Saint Laurent - Y

Y po prvý krát uviedol na trh Jean Amic v roku 1964. Y je prvé písmeno v názve Yves Saint Laurent a taktiež francúzske…

Yves Saint Laurent - Yvresse

Yves Saint Laurent - Yvresse

Tento parfém v roku 1993 vytvorila Sophia Grojsman a pôvodne bol na trh uvedený pod menom „Champagne“ – „Šampanské“.…

Salvatore Ferragamo – Incanto Shine

Salvatore Ferragamo – Incanto Shine

Parfém Incanto Shine bol na trh uvedený v marci roku 2007. Vyšiel z dielne Karen Dubreuil a obsahuje zložky ananásu,…